Ebben az évben sem marad el a DUE Roadshow, tegnap volt az első napja az eseménysorozatnak, melynek célja a beiskolázási projekt hatékonyabbá tétele!

A program keretein belül ellátogatunk Tolna, Fejér, Pest és Bács-Kiskun megye számos intézményébe, ahol tájékoztatást adunk a Dunaújvárosi Egyetem adta lehetőségekről.

Arról, hogy milyen alapképzések vannak nálunk és arról is, hogy milyen Felsőoktatási szakképzésekre tudnak jelentkezni a leendő hallgatók, hiszen ahhoz nincs szükség emelt szintű érettségire.

Hamarosan pedig részletek is megjelennek az online nyílt napokról, melyek év végén kerülnek megrendezésre!

Figyeljétek honlapjainkat az információkért: www.uniduna.hu , www.miertdue.hu

#dunaujvarosiegyetem Az Egyetem, ahol több lehetsz!

Visszatekintés a 2019-es évi Educatio kiállításra.

Az„EFOP-3.4.4-16-2017-00022 MTMI szakok népszerűsítése a Dunaújvárosi Egyetemen és vonzáskörzetében” projekt támogatásával!