A Dunaújvárosi Egyetem Sportirodája, a 2020. évben sem feledkezett el az Egyetemi Sport Nemzetközi Napja alkalmából megtartandó Sportnapról.

A járványhelyzet, illetve a távoktatás tényét követően került meghatározásra, hogy a 2020. évi Sportnap milyen keretek között valósulhat meg. Ezért az a döntés született, hogy az idei évben rendhagyó módon, a digitális eszközök segítségével, távolról zajlik le a minden évben megrendezésre kerülő Egyetemi Sport Nemzetközi Napja alkalmából tartandó Sportnap.

A résztvevők az alábbi versenyszámokban mérettethetik meg magukat:

• Kerékpározás
  • Futás
  • Felülés
  • Kapufára rúgás
  • Dekázás
  • Fekvőtámasz
  • Húzódzkodás

A DUE sportnapok egyik záró része a főzőverseny, amely mindig nagy érdeklődéssel és jó hangulatban zajlik le. Az idei formában megrendezendő eseményen sem marad ez el, viszont a megvalósítása másképp történik.

A hallgatók, a teljesítményeiket az okostelefonjukon lévő alkalmazás segítségével, valamint kép-, és videófelvételekkel tudják igazolni. A médiatartalmakat egy, erre a célra létrehozott One Drive mappába kell majd feltölteni.

Az esemény minden magyar és külföldi hallgató részére meghirdetésre került!

Zsűritagok:

• Dr. habil Rajcsányi-Molnár Mónika, oktatási és általános rektorhelyettes
  • Lászlóné Kenyeres Krisztina, oktatási igazgató
  • Kiss András Péter, DUE DSE elnök
  • Tóbiás Anett, EHÖK elnök

Időpont: 2020. szeptember 15.

Facebook esemény elérhetősége:

Minden résztvevőnek sok sikert kívánunk!

Forrás: DUE EHÖK

Az EFOP-3.4.3-16-2016-00017 "A felsőfokú oktatás minőségének és hozzáférhetőségének együttes javítása a Dunaújvárosi Egyetemen és a Milton Friedman Egyetemen" projekt támogatásával.