Melkovics János kollégium igazgató tájékoztatása szerint az idei tanévben a Hallgatók többsége tervezi a kollégiumi beköltözést. A felnőttéválás egy fontos állomáspontja az egyetemi tanulmányok mellett a kollégiumi élet is. A COVID-19 vírus azonban felülírta az eddig megszokott kollégiumi létet, ezért Hallgatóink védelmében kénytelenek voltunk új szabályokat hozni.

A mai napon elektronikus úton kiküldtük a kollégiumi felvételről szóló értesítőt, illetve a kollégiumi regisztrációról és beköltözésről szóló részletes tájékoztatót.

Beköltözés napja: 2020. szeptember 4. péntek

FELVETTEK! Kolis leszek!  Mit hozzak magammal? Mire lesz szükségem?

Több éves tapasztalatunk alapján összeállítottunk egy tájékoztatót ezzel kapcsolatban: http://hok.uniduna.hu/kollegiumi-bekoltozesrol/

A Dunaújvárosi Egyetem Kollégiuma felkészülten várja minden beköltöző kollégista Hallgatóját.

Kérjük, Hallgatóinkat – alkalmazkodva a megváltozott körülményekhez tartsák és tartassák be mindazt, ami önmaguk és társaik egészségét védi.

Felelősségteljesen, egymásra figyelve kezdjék meg kollégista életüket és egyetemi tanulmányaikat.

Melkovics János

kollégium igazgató