2020. augusztus 1. és 24. között volt lehetőség a jelentkezésre az atomerőmű specifikus szakirányú továbbképzésekre, ezúttal bővült a lehetőség, az atomerőművi üzemeltetési szakmérnök képzésen túl az atomerőművi üzemeltetési szakember képzésre lehetett felvételizni.

Öröm a Dunaújvárosi Egyetem számára, hogy a Paks II. Zrt támogatásának köszönhetően 25 fő számára díjmentesen meghirdetett helyre több, mint 60 fő adta be a jelentkezését.

2020. augusztus 28-án 9 órakor intézményünk campusán megkezdődött a felvételi eljárás, ahol a felvételi kritériumoknak eleget tevő jelentkezők személyes szakmai elbeszélgetés keretében adnak számot szakmai tudásukról.

Köszönjük, hogy a Dunaújvárosi Egyetem és a Paks II. Zrt. közös képzését választották!