Számos lehetőség áll rendelkezésre a Dunaújvárosi Egyetemen a hallgatók számára. Ebből mutatunk néhányat.

Többször is beszámoltunk már az MTMI szakok népszerűségéről és hasznosságairól. Az egyik legfrissebb cikkünket erre a linkre kattintva olvashatjátok: http://uniduna.hu/hirek/hirek-almenu/1752-mtmi-szakok-felveteli-2020

A Dunaújvárosi Egyetem egyik tevékenysége, hogy nem csak a tantermi órák alkalmával igyekszik gyarapítani a hallgatók tudását. Számos területen vannak olyan programjai, melyek szórakoztató és érdekes módon nyújtanak lehetőséget a tudás és érdeklődési szint fejlesztésére.

A nagy érdeklődésre és pozitív visszajelzésekre való tekintettel olyan programokat szervez a DUE évről évre, mint például idegen nyelvi tanfolyamok, szakmai kirándulások belföldön és külföldön egyaránt vagy éppen az érettségi felkészítők.

Ezek közül több is akár díjmentesen is elérhető a hallgatók számára. Kihagyhatatlan lehetőségek, melyeket nem fogsz megbánni!

A Dunaújvárosi Egyetem számára különösen fontos a hallgatók és a felvételi előtt álló személyek támogatása.

Az„EFOP-3.4.4-16-2017-00022 MTMI szakok népszerűsítése a Dunaújvárosi Egyetemen és vonzáskörzetében” projekt támogatásával!