2020. június 17. napjával a MÁV-csoport duális képzésére jelentkezettek körében, megkezdődtek a felvételi interjúk a Dunaújvárosi Egyetemen!

A tegnapi naptól kezdődő, két napon keresztül tartó interjúsorozat keretében, a felvételizők számára, a képzéssel kapcsolatos tájékoztatáson kívül, a leendő duális hallgató kompetenciái, esetleges szakmai tapasztalata kerül fókuszba.

Az országosan csökkent alapszakos jelentkezési számok ellenére a MÁV-DUE duális meghirdetésére, rekord számú, 21 fő jelentkezett gépészmérnöki, műszaki menedzser és mérnökinformatikus diplomás szakokról.

A duális képzéseinkről bővebben IDE kattintva olvashat. A MÁV-csoport duális képzéséről ITT tájékozódhat.

Azok számára, akik lemaradtak a duális képzés jelentkezéséről, szeptemberben nyílik lehetőség a pótjelentkezésre!

A MÁV-csoport és a Dunaújvárosi Egyetem minden felvételiző számára sok sikert kíván!

A Dunaújvárosi Egyetem duális képzéséhez kapcsolódó tevékenységeket az EFOP-3.5.1- 16-2017- 00006 pályázat támogatja!