Az EUSA - European University Sports Association is felfigyelt a MEFS járványidőszak alatti „Stay home, stay active! - #NotSoBored!” kampánya keretében összeállított és folyamatosan frissülő online sportolási lehetőségek adatbázisra, melyből bárki kedvére válogathat!

Ahogy azt az általuk megjelentetett cikkben is olvashatjuk, ez a program a karantén idején online az egyetemisták számára elérhető, mely több, mint 200 online edzési lehetőségi formát biztosít, mely számos nyelven elérhető, 35 féle sporttal kapcsolatos és 15 egyetem használja. A cikk alapján látható, hogy ez a program sokak számára volt hasznos és jó időtöltési program.

A cikket itt lehet elolvasni angol nyelven>>

#stayhome #stayactive #egyetemisport #unisport #unilife #UniSports #MEFS #hun #hungary #uniteamhungary #uniteam #universityteam #sport #keepmoving3x45 #mozduljra3x45 #belefer3x45perc

A Dunaújvárosi Egyetemen a sportkommunikáció támogatója az EFOP-3.4.3-16-2016-00017 számú projekt.