Érdekel a filmezés világa? Modern, felszerelt környezetben szeretnéd elsajátítani a szak minden rejtelmét? Nincs elég pontod vagy emelt szintű érettségid? Akkor válaszd Te is a média FOSZK képzést!

Válaszd a Dunaújvárosi Egyetem Televíziós műsorkészítő Felsőoktatási Szakképzést. Ha Te is ezt a szakot nézted ki, de nem az alapképzést preferálod, akkor ezt a szakot Neked találták ki.

A sikeres elvégzés esetén oklevelet kapnak a hallgatók, nem kell emelt szintű érettségi, 240 ponttal bekerülhet bárki a képzésre, az egyetemi szolgáltatások ugyanúgy járnak (pl. kollégium 5500 Ft/hó első éves hallgatóknak az első 10 hónapra) és a kimenetelnél a pluszpontok mellett nem szükséges a nyelvvizsga.

Ezzel a végzettséggel könnyen elhelyezkedhetsz televíziós operatőrként, vágóként, szerkesztő-riporterként, vagy akár multimédia-fejlesztőként, grafikusként.

Tantárgyakra példa: Multimédia, Mozgóképalkotás, Médiajog, Rövidfilmkészítés és Fotográfia.

Változtass Te is sorrendet és jelöld a DUE-t az első helyen!