2020. május 21-én folytatódik a Junior Business Cafe előadássorozat, melynek vendége Czukor Kristóf!

Következő előadásunk május 21-én 18 órakor kerül megtartásra az MS Teams felületen.

Belépéshez alábbi kódot kell beírni: 8c43svv

A következő előadás előadója Czukor Kristóf!

"A Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Karán szerzett Kereskedelem- és Marketing szakos diplomát alapszakon.

Jelenleg az ERSTE Bankban a kis- és középvállalkozások kiemelt tanácsadójaként dolgozik Pécsett, emellett Londonban az Academy of International and Modern Studies egyetemen ebben a félévben végez az "Islamic Banking and Finance" mesterszakon.

Februárban Londonban " Certified Islamic Banker" és " Certified Islamic Finance Expert"képesítéseket szerzett, ezzel ő lett Magyarország első iszlám banki szakértője.

Már az egyetemi évek alatt saját vállalkozást indított egy évfolyamtársával. A banki karriert és a vállalkozói létformát egyaránt fontosnak tartja, így teljes az élete.

Ezekről beszél személyes hangvételű előadásában, és kérdésekre is szívesen válaszol."

A díjmentes előadásra nem csak hallgatóinkat, de a város és a régió lakosságát is szívesen várjuk!

A program az EFOP-3.6.1.-16-2016-00003 programsorozat keretén belül valósul meg.