2020. április 8-án Somogyi Balázs, Perkáta polgármestere eszközöket adományozott a Dunaújvárosi Egyetem részére!

Mint több régebbi cikkünkben olvashatták Perkáta és Kína Jilin tartományának Huaxiang városa remek kapcsolatot ápol egymással. Számos közös program és projekt valósult meg az együttműködésüknek köszönhetően. A Dunaújvárosi Egyetem jelenleg megközelítőleg 60 kínai hallgatót oktat, mely nagy öröm számunkra, hogy intézményünket választották.

Fontos megjegyezni, hogy Polgármester Úrnak köszönhetően 6 db professzionális táv digitális hőmérsékletmérő eszközt kapott intézményünk. A hat készülékből egyet az Egyetem Főépületének portáján, a többit pedig kollégiumainkban helyezünk el.

Az átadáson Somogyi Balázs Polgármester Úr, Melkovics János Igazgató Úr és Pavlicsek Patrik, akik felel Huaxiang és Perkáta közötti kapcsolatért vettek részt.

Somogyi Balázs Polgármester Úrnak köszönjük a támogatását!