A Dunaújvárosi Egyetem Tanárképző Központja által kezelt Facebook oldalon megtalálható Szakképzés online Csoport szakmai anyagokat, tananyagokat, oktatási segédleteket oszt meg, mérnöktanár hallgatóknak, szakmai pedagógusoknak, munkatársaknak és szakképző iskolákhoz kapcsolódó személyeknek.

Az elsősorban a mérnöktanár hallgatóinkra és a körülöttünk lévő szakképző iskolákra gondolva létrehozott csoporthoz bárki csatlakozhat. A Csoport célja, hogy számtalan adatbázis és szakmai anyag kerüljön folyamatosan megosztásra, ezzel segítve az otthoni tanulást.

Vészeljük át közösen a következő időszakot ezekkel a tananyagokkal!

Ide kattintva tudja megtekinteni a csoportot: https://www.facebook.com/groups/193914395381954/?source_id=115757885652524

Csoportunk oldalán megtalálható rövid köszöntő és összegző:

”Kedves szakképzésben oktató kollégák! Kedves szakmai pedagógusképző kollégák!

A napokban több csoport jött létre a digitális oktatás, a tervezett távollléti oktatás támogatására, egymás szakmai segítésére. Úgy gondolom, hogy a szakképzésben nekünk is kell egymást segítenünk, mert ha a tananyagok rendelkezésre állására, vagy a szakmai pedagógusok tantárgyainak számára gondolunk, hatalmas feladat áll előttünk! Kérem, hogy használjuk a felületet és támogassuk egymás szakmai munkáját!„