Az Innovációs és Technológia Minisztérium pályázatot hirdet áprilisi határidővel egyetemista hallgatók számára! Pályázd meg még most!

A Fenntartható Magyarország 2020 – A fenntarthatóság éve programsorozat keretében az

Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM)

„Az illegális hulladéklerakás felszámolása – szankciók és eszközök”

és

„Vers- és novellaírás a fenntarthatóság jegyében”

címmel pályázatokat hirdetett.

Az egyetemistáknak szóló, "Az illegális hulladéklerakás felszámolása - szankciók és eszközök" című hulladékmentesítési pályázatra és a három (14-17, 18-21 és 22-25 éves) korosztályban meghirdetett vers- és novella pályázatra az Innovációs és Technológiai Minisztérium meghosszabbított határidővel, 2020. április 15-ig várja a pályaműveket.

A pályázatok részletes, frissített feltételei elérhetőek a www.kormany.hu és a www.emi.hu oldalakon:

• „Az illegális hulladéklerakás felszámolása – szankciók és eszközök” pályázat leírásáért katt IDE.
  • „Vers- és novellaírás a fenntarthatóság jegyében” pályázat leírásáért katt IDE.