Ha a Dunaújvárosi Egyetemre jelentkeztél, de eddig csak gondolkodtál a duális képzésen, még március 15-ig leadhatod a jelentkezésed!

Március 15-ig lehet leadni a jelentkezéseket a Dunaújvárosi Egyetem duális képzéseire. Ha szeretnél végzettséget szerezni, de mellette valamilyen munkát is szívesen végeznél, akkor ezen a képzésen a helyed. A feszített tempó miatt sem kell aggódnod, partnerintézményeink figyelnek a duális hallgatók igényeire és figyelembe veszik a vizsgaidőszakokat is.

Mire végzel az egyetemmel, több éves munkatapasztalattal fogsz rendelkezni, mely sok cégnél elvárás. Ha viszont hűséges lennél és maradnál a duális intézménynél, az is megoldható.

Ezen program keretein belül olyan intézmények várják a jelentkezésed, mint a Máv-Start Zrt., az MVMI Informatika Zrt., a Hankook Tire Magyarország Kft. vagy éppen az ISD Dunaferr Zrt.,és ez csak néhány példa volt partnercégeink közül.

Ha felkeltettük érdeklődésed, még most jelentkezz!

A duális képzéseinkről bővebb információt találsz itt: www.uniduna.hu/dualis