Megjelent a 11. UniSport hírmagazin, amelyből sport, egészség, életmód témában frissítheted az infóidat!

2020. március 5. és 7. között rendezi a Kárpát-medencei Egyetemek Kupáját (KEK) az ELTE-BEAC, ahol 3 napon keresztül, 5 sportágban közel 1300 magyar és környező országbeli egyetemista méri össze tudását, #Kattanj_rá Te is!

#Képbe hozunk rovatunkban a világ legszínvonalasabb egyetemi amerikaifoci-bajnokságának eredményein kívül a debreceni floorballosok csúcs eredményeiről is beszámolunk, túrázós cikkünkben pedig minden infót összegyűjtöttünk a sikeres és élményteli kiránduláshoz.

#Jó_arc rovatunk főszereplője a BME sportkiválósága: Kocsán Petra, aki magyar női labdarúgó válogatottként és az FTC csatáraként is bizonyít.

#Sör_mellé a korfballt ajánljuk. A vagány sportágban egyetemi csapatok is remekelnek!

#Forma_bontó témáink a divat diéták és a csírák jótékony hatása.

Laza levezetésképpen a foci EB önkéntes programjáról és az otthoni edzésformákról is írtunk egy-egy cikket, #Stressz_oldó céllal.

Kattints, olvass, pörgess, légy képben: