Középiskolások és felsőoktatási szakképzésben tanuló diákok számára ingyenes nyelvtanfolyam indul februárban!

A Dunaújvárosi Egyetem számos szolgáltatásával kívánja leendő valamint jelen hallgatóiból kihozni a maximumot, hogy egyetemi éveik alatt is sikeresek legyenek.

A diákoknak tíz fős csoportokban, 60 órás képzéssel, heti 2x2 óra intenzitással a Dunaújvárosi Egyetem campusán lesz alkalmuk teljesen díjmentesen fejleszteni meglévő tudásukat.

A felvétel és a csoportok kialakítása az előzetes szintfelmérő és a jelentkezési sorrend alapján kerül kialakításra.

A jelentkezést a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címre kérjük, lehetőleg 2020.január 31-ig.

A pontos időpont tekintetében a jelentkezőkkel egyeztetünk!

#dunaujvarosiegyetem, az Egyetem ahol több lehetsz!

A tanfolyam az EFOP-3.4.4-16-2017-00022 projekt keretében valósul meg!