A Dunaújvárosi Egyetem számos szolgáltatásával kívánja hallgatóiból kihozni a maximumot, hogy egyetemi éveik alatt is sikeresek legyenek!

Nem csak karrierben, de oktatásban is segít a Dunaújvárosi Egyetem hallgatói számára. Legyen szó nappalis, vagy levelezős hallgatóról, az itt töltött tanulmányi időszakuk nekünk kiemelten fontos!

Egyéni tanrenddel, rugalmas órarenddel, online kurzusokkal segítjük a hallgatóinkat, hogy biztosan sikeresen teljesítsék a féléveket. Elsős hallgatóinknak mindegyikének felvesszük a mintatanterv szerinti órákat, hogy könnyedén be tudjanak illeszkedni az egyetemi oktatásba. Hallgatói Önkormányzatunk kollégái a nap 24 órájában rendelkezésre állnak és segítenek a hallgatói élet minden nehézségében.

Dönts jól! Válaszd a Dunaújvárosi Egyetem képzését!

Az egyetem, ahol több lehetsz!