2020. februárjában van lehetőség beadni a felsőoktatási felvételire a jelentkezést, melyhez már szükséges az emelt szintű érettségi. Szeretnél továbbtanulni, de nincs meg a bemenetelhez szükséges 280 pontod, vagy az emelt szintű érettségid? Íme a biztos út a felsőoktatásba!

Válaszd a Dunaújvárosi Egyetem Gazdaságinformatikus Felsőoktatási Szakképzést!

Sikeres elvégzése esetén oklevelet kapnak a hallgatók, NEM KELL AZ EMELT SZINTŰ ÉRETTSÉGI, 240 ponttal bekerülhet bárki a támogatott képzésre, az egyetemi szolgáltatások ugyanúgy járnak (KOLESZ 5500FT/HÓ első éves államisoknak), és a kimenetelnél a pluszpontok mellett nem szükséges a nyelvvizsga.

Ezzel a végzettséggel könnyen elhelyezkedhetsz rendszergazdaként, adatbázis-tervezőként, gazdasági informatika bármely területén, és kommunikációs rendszereket üzemeltető technikusként.

Tantárgyakra pár példa: Informatika alapjai, Programozás, Adatbáziskezelés, Gazdasági ismeretek

Dönts jól, válaszd Te is az informatika területét!