A felsőoktatásban nagy népszerűségnek örvend a Gazdálkodás és Menedzsment, ismerd meg a Dunaújvárosi Egyetem egyik legfelkapottabb BSc szakát.

A 2019-es felvételin tarolt a gazdász képzés, több mint tízezren jelentkeztek rá. Ezen a szakon végzett diplomásoknak a munkaerőpiacon hatalmas karrier lehetőség áll rendelkezésre, hiszen végzettségük sokoldalúságát jól mutatja, hogy szinte bármilyen kis-közép, vagy nagy vállalatnál el tudnak helyezkedni.

A Dunaújvárosi Egyetem kiváló választás, hiszen az országosan magas (425+ pont) bejutási feltétel mellett, megközelítőleg 400 ponttal már be tudtok kerülni hozzánk nappali, vagy akár levelező a képzésre.  Ha a költségtéríteses ponthatárt éritek el, nem kell aggódni, hiszen nálunk a tandíj csupán 195.000 Ft / félév.  – Az országos átlag 300.000 Ft / félév –

Dönts jól, menj biztosra! Válaszd a DUE Gazdálkodási és menedzsment FOSZK képzését! Biztos út a felsőoktatásba! Miért? Mutatjuk!

• 240 pont támogatott nappali/levelező képzés
  • ösztöndíj, kolesz, egyetemi szolgáltatások megegyeznek az alapképzésessel
  • bemenetelhez NEM SZÜKSÉGES EMELT ÉRETTSÉGI
  • kimenetelhez nem szükséges nyelvvizsga
  • továbbtanulás esetén kreditelfogadás és plusz pont jár érte

BSC Képzés Specializációk:

Pénzügy-adózás

Vállalkozásmenedzsment

Üzleti Kommunikáció

Dönts jól! Válaszd a Dunaújvárosi Egyetemet!

Az egyetem, ahol több lehetsz!