Válaszd te is a DUE Kommunikáció és médiatudomány BA képzését, hogy magabiztosan kommunikálhass a nagyvilágban!

A Dunaújvárosi Egyetem kommunikáció és médiatudomány képzésének célja, olyan kommunikátorok képzése, akik ismerik a társadalmat működtető kommunikációs rendszereket, média és multimédia minden területét. Megszerzett tudásuk birtokában képesek a magyar vagy külföldi médián belül megállni a helyüket szinte bárhol.

Specializációk:

médiainformatika

üzleti kommunikáció

rendezvényszervező

Infrastruktúra a DUE-n:

A DFTV-stúdió gyakorlati oktatóbázisa – professzionális 200 m2 alapterületű, 5 kamerás Sony videó-, Yamaha hang- és AVID utómunka stúdióval. Híradó stúdió: komplett berendezés, green box. Multimédialaborok: iMac Final Cut, Macromedia Studio 8, Adobe Audition 2.0 audiolabor.

Neked ajánljuk ezt a szakot, ha:

extrovertált, dinamikus személyiség vagy

könnyen teremtesz kapcsolatokat

Elhelyezkedésre pár példa:

Rádióműsor-, televízióműsor-szerkesztő

Multimédia-szerkesztő

Kulturális-, illetve rendezvényszervező

Hírközlési szervezet vezetője

Fizetés: Bruttó átlag 375.000 Ft (Forrás: Profession.hu)

Gyere el nyílt napunkra 2020. január 18-án, hogy megtudhass mindent! Programkezdés 9 órától!