2020-as felvételi időszak utolsó Nyílt Napja a DUE-n! Ne maradj le, gyere el Te is!

Kérdéseid vannak az egyetemmel, képzéseinkkel, esetleg a kollégiummal kapcsolatban? Gyere el következő Nyílt Napunkra, hogy ne maradjon megválaszolatlan kérdés!

2020. 01. 18-án megrendezésre kerül az utolsó Családi Nyílt Nap a Dunaújvárosi Egyetemen.

Oktatóink, hallgatóink valamint végzett hallgatóink várnak titeket egy nyílt beszélgetésre szakok szerint, valamint campus túra keretein belül bemutatják az érdeklődőknek a kapcsolódó laborokat, területeket valamint a kollégiumot.

Érdeklődsz a Selmeci diákhagyományok illetve duális partnereink iránt?

Hagyományőrzőink valamint duális partnereink szintén jelen lesznek Nyílt Napunkon!

Messzebbről érkezel? Tölts egy éjszakát a kollégiumban a nyílt nap előtt!

Tölts egy éjszakát a koleszban! A rendezvényre távolabbról érkező diákok, érdeklődők számára 1800Ft/fő áron tudunk kollégiumi szobát biztosítani!

Ha szeretnél élni a szállással kapcsolatos lehetősséggel nincs más dolgod, mint írj egy e-mailt a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre január 15-ig.

Az rendezvény Facebook eseménye

Találkozzunk 2020. január 18-án 9:00 órakor a Dunaújvárosi Egyetem A épületében!

Gyertek el, hogy ne maradjon kérdés!

Mindent megmutatunk, hogy jó döntést hozzatok!