Megkezdődött a 2020-as felvételi hajrája!  A Dunaújvárosi Egyetem is kint lesz az Educatio Kiállításon!

Pályaorientáció, interaktív tájékoztatók, nyereményjátékok, minden, ami a felsőoktatásba vágyó leendő hallgatóknak kell a DUE Standon!

Az elmúlt években már láthattátok, hogy mindig különleges standdal jelentünk meg a kiállításon! Idén se fogtok csalódni, hiszen készülünk meglepetéssel bőven!

2020. január 9 – 11. között rendezik meg a Hungexpo A csarnokában az eseményt. Tőlünk mindent megtudhattok 8 alapképzésünkről (Anyagmérnöki, Gazdálkodási és menedzsment, Gazdaságinformatikus, Gépészmérnöki, Mérnökinformatikus, Műszaki menedzser, Kommunikáció és médiatudomány és Műszaki szakoktató), 5 felsőoktatási képzésünkről (Gazdálkodási és menedzsment, Gazdaságinformatikus, Mérnökinformatikus, Televíziós műsorkészítő és Műszaki (gépészeti specializáció) és több mesterképzés iránt is lesz lehetőségetek érdeklődni.

Természetesen lesz szó a duális képzésről is! Közel 35 partnerünktől több duális hallgatóink is velünk tart. Ha nem tudod, hogy hova szeretnél menni akkor mi, segítünk!

Mi megmutatjuk a biztos utat a felsőoktatásba! Ott találkozunk!

További információk: www.educatioexpo.hu

Esemény és legfrissebb információk: https://www.facebook.com/events/546371886156778/