Ha munka mellett szeretnél diplomát szerezni, akkor válaszd te is a DUE levelezős képzését!

A Dunaújvárosi Egyetemnél prioritás, hogy mindenkinek egyenlő esélye legyen a tanulásra. Éppen ezért megteszünk mindent annak érdekében, hogy munka mellett is kényelmesen el tuja végezni tanulmányait minden hallgatónk.

A DUE hallgatóinak 65%-a levelező tagozaton tanul, az átlag életkor pedig 33 év! Természetesen ezek az adatok nem véletlenül alakultak így, hiszen a levelező tagozatos tanrend a hallgatók igényeinek kielégítését tartja szem előtt. Nem mellékes, hogy megfelelő tanulással, akár évi 15 nappal is elvégezhető az egyetem!

A 2020-as felvételi időszakban az alábbi alapképzéseket indítjuk:

Anyagmérnöki

Gazdálkodási és menedzsment

Gazdaságinformatikus

Gépészmérnöki

Mérnökinformatikus

Műszaki menedzser

Kommunikáció és médiatudomány

Műszaki szakoktató

Továbbá az alábbi 2 éves képzéseket indítjuk:

Mérnökinformatikus

Gazdaságinformatikus

Gazdálkodási és menedzsment

Televíziós műsorkészítő

Műszaki (gépészeti specializáció)

Ne habozz, jelentkezz te is! Dunaújvárosi Egyetem, az egyetem, ahol több lehetsz!