Országosan köztudott, hogy a Dunaújvárosi Egyetem kimagaslóan sok nemzetközi kapcsolattal rendelkezik!

Nemzetközi partnereinknél hallgatóink egy, vagy akár több szemesztert is el tudnak tölteni, hogy tanulmányaikat gyarapítani tudják, és akár „Double Deegre” képzésre is tudnak jelentkezni.

A Dunaújvárosi Egyetem Nemzetközi Kapcsolatok Irodája koordinálja az intézmény ezen tevékenységét, és segíti a hallgatók beilleszkedését. A közel 200 külföldi hallgató számos országból érkezett hozzánk. Kultúrájuk megismertetése és bemutatása az „International Club DUE” rendezvénnyel és a Nemzetközi Hét eseménnyel biztosítunk lehetőséget. Korábban már írtunk róla, hogy átadásra került egy Azerbájdzsán – Dunaújvárosi Egyetem könyvsarok, amelyről itt olvashattok, továbbá Kínában megnyitotta a DUE a második irodáját, amelyről pedig itt olvashattok!

Az alábbi képen mutatjuk, hogy a Dunaújvárosi Egyetemnek mennyi, és melyik országokkal van bármilyen együttműködése! Válaszd te is a DUE-t és utazd körbe velünk a világot!