2019. november 11. egész nap és november 12. délelőtt újra megrendezésre kerül az East-West Cohesion Konferencia a Dunaújvárosi Egyetemen!

A konferencia hivatalos nyelve angol és magyar.

A konferencián való részvétel regisztrációhoz és regisztrációs díj befizetéséhez kötött.  (DUE munkatársak részére díjmentes, de regisztrációhoz kötött)

A Dunaújvárosi Egyetemen 2014-ben kibontakozott Keleti-nyitás stratégia nagy ívben hozzájárult a nemzetközi együttműködések fejlesztéséhez és építve a Duna-térségi eredményekre a kelet-nyugat közötti kapcsolatok erősítéséhez, a társadalmi-gazdasági kohézióhoz.

Ezen gondolatok jegyében az immár 4. alkalommal megrendezendő East-West Cohesion Nemzetközi Tudományos Konferencia érdemi előrelépést kíván elérni a nemzetközi kapcsolatok fejlesztésében a felsőoktatási intézmények körében, a korszerű képzési formák elterjesztésében, a tudományos együttműködések kialakításában, a hallgatók és a doktoranduszok munkájának eredményesebbé tételében.

Jelentkezési határidő: 2019. október 18.

Bővebben:  Letölthető dokumentum

Hivatalos honlap: http://eastwestcohesion.tfte.eu/