Jelentkezz a 2019. szeptemberétől induló duális képzési programunkra! Ismerd meg szakmai kirándulásunkon a duális képzéseinket és a MÁV Zrt. szakmai gyakorlóhelyeit!

A kirándulás reggel 8 órakor a Dunaújvárosi Egyetem Főépülete előtt indul. Az utazást biztosítjuk. A látogatás során a MÁV Zrt. szakmai gyakorlóhelyeit és egyéb épületek kerülnek megtekintésre gyakorlatorientált bemutatóval egybe kötve.

Jelentkezési határidő: 2019. augusztus 30.

Milyen előnyöket nyújt számodra a MÁV-csoport duális képzése?

• valódi szakmai gyakorlatot szerezhetsz már az egyetemi évek alatt
  • egy országos hálózattal rendelkező vállalatcsoport részévé válhatsz
  • pénzügyileg önállósodhatsz
  • a diploma megszerzését követően jó eséllyel állásajánlattal várunk
  • biztosítjuk készségeid és kompetenciáid fejlesztését

Hogyan lehetsz a MÁV-csoport duális képzésben részt vevő hallgatója?

Amennyiben felvételt nyertél a Dunaújvárosi Egyetem mérnökinformatikus, műszaki menedzser vagy gépészmérnök alapszakok valamelyikére, akkor nyújtsd be a vállalati jelentkezésedet a https://www.mavcsoport.hu/mav-csoport/tevekenyseg/dualis-kepzes oldalon.