KEDVES VOLT ÉVFOLYAMTÁRSAK!

Kerek évfordulót ünnepelhetünk, 50 éve annak, hogy végeztünk a Dunaújvárosi Felsőfokú Kohóipari Technikumban.

Ezen alkalomból szeretettel várunk a régi időket felidéző

JUBILEUMI SZAKESTÉLYRE,

melyet hagyományainkhoz híven a régi főépület első emeletén az aulában tartjuk meg.

Mi, a szervezők igyekszünk minden volt diáktársunkat felkeresni, hogy minél többen együtt ünnepelhessünk

– KOHÁSZOK, GÉPÉSZEK, ACÉLSZZERKEZETISEK és KOHÓGÉPÉSZEK – egy csapatban.

Igérjük, hogy minden igyekezetünkkel emlékezetessé tesszük mindannyiunk számára ezt a napot.

50 éves találkozó időpontja:     2019. augusztus 31.

gyülekezés, regisztráció: 1500-1630

1700 órakor ünnepélyes megnyitó: dr. András István rektor úr

1700-1900-ig: selmeci hagyományok szerinti szakestély

1900-kor kopjafa (emlékoszlop) avatás (Molnár László emlékére és a selmeci hagyományok tiszteletére

1930-tól vacsora

2045-től szalamander menet, fáklyás felvonulás az Intézmény épületei előtt

2130  krampampuli

Az ünnepségről tervezünk DVD készítését

Kupádat és egyéb relikviáidat hozd magaddal!

JELENTKEZÉS

Jelentkezési határidő 2019. aug.  11. vasárnap

Részvételi díj:                                                    8 000,- Ft           (a saját és a meghívott vendégek vacsorája itallal)

Kopjafa állításhoz hozzájárulás:                                 3 000,- Ft           (csak a volt diákoknak)

Összesen:                                                          11 000,- Ft

A részvételi lehetőség a fenti összeg átutalásával válik véglegessé, melyet az alábbi számlaszámra kérjük átutalni:

Név:      Dunaújvárosi Egyetem Diák Sportegyesület

Számlaszám:      11736037-21107724-00000000

Közlemény:       50 éves találkozó és a saját neved

SZÁLLÁS

Amennyiben szállást kérsz, úgy foglalásodat jelezd a kollégiumban:

Bakos Krisztina

tel: 06-25-551123

Szeretettel várja jelentkezésedet a Valéta Bizottság.

Bognár Margit                  --            kohász                                 email:  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Dávid Ilona                         --            gépész                                 email:  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Gyalus Éva                          --            acélszerkezeti                  email:  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Vass Miklós

Széles Ottó