A Dunaújvárosi Egyetem hatalmas hangsúlyt fektet arra, hogy az idősebb hallgatók is kiválóan érezzék magukat a felsőoktatásban.

Országos statisztika alapján a felvételizők átlag életkora idén Magyarországon 24 év. Ehhez képest a DUE hallgatói átlagban pontosan 33,47 évesek, ami bizonyítja, hogy az érettebb korosztály is remekül érzi magát intézményünknél!

Legidősebb felvételizőnk idén 74 éves és az egyetem egyik műszaki képzésére jelentkezett, de erről később részletesebben is beszámolunk. Megtisztelő számunkra, hogy a Dunaújvárosi Egyetemet választotta tapasztalt hallgató létére, hiszen már több diploma megszerzését is a háta mögött tudhatja.

Képzéseink gyakorlatorientáltak és munkarendünk kényelmes tanulást biztosít akár teljes munkaidőben dolgozó hallgatók számára is.

Változtass sorrendet! Válaszd te is a DUE-t!