2019. május 13-án konferencia kerül megrendezésre a Dunaújvárosi Egyetemen a Pallas Athéné Domus Educationis Alapítvány támogatásával.

A Pallas Athéné Domus Educationis Alapítvány támogatásával a Dunaújvárosi Egyetem egy olyan projektet indított el 2018-ban, melynek célja a Társadalomtudományi Intézet gondozásában lévő Gazdálkodási és Menedzsmet BA szakos hallgatók extracurriculáris gazdasági kompetenciáinak fejlesztése.

A projekt keretében angol és magyar nyelven társadalomtudományi területet taglaló előadássorozat indult el. 2019. 05. 13-án kerül megrendezésre a sorozat következő előadása a Dunaújvárosi Egyetem Főépületében.

A plenáris előadások megtartására a DUE Főépületének második emeletén, az F310-es jelzésű tanteremben kerül sor. A regisztráció 9:30-kor kezdődik, majd ezt követi a megnyitó beszéd 10:00-tól és az előadások 10:20-tól.

Az előadások és a konferencia angol nyelven lesznek megtartva.

Bővebb információk  ITT OLVASHATÓ!

A rendezvényre minden érdeklődőt sok szeretettel várunk!

A projekt a Pallas Athéné Domus Educationis Alapítvány támogatásából valósul meg.